• Odwiedziło nas: 2060149

Egzamin gimnazjalny 2015 – podsumowanie wyników

Kwiecień dla uczniów klasy trzeciej gimnazjum był w tym roku wyjątkowy. Musieli zmobilizować wszystkie siły, by osiągnąć jak najwyższy wynik na egzaminie.

Wszyscy uczniowie gimnazjum przystąpili do egzaminu zewnętrznego, który rozłożono na trzy części. Każdego dnia sprawdzano wiedzę z innych przedmiotów. 21 kwietnia 2015r. rozpoczęła się cześć humanistyczna, Następnego dnia w części matematyczno - przyrodniczej egzaminu sprawdzano  wiedzę z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Trzeci, ostatni dzień, należał do języków obcych, nasi uczniowie wybrali j.angielski i rosyjski.

Czas na wyniki. Poniżej zostali przedstawieni uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki  z  poszczególnych części egzaminu.

• Przemysław Łysiak osiągnął najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym2014/2015.

Część humanistyczna:

• J.polski -  Przemysław Łysiak, Katarzyna Magdziarz
  • Historia i wiedza o społeczeństwie-Agata Kościk, Klaudia Polakowska. (Maksimum  punktów z wiedzy o społeczeństwie uzyskali: Jarosław Boniek oraz Iwona Magdziarz).

Cześć matematyczno- przyrodnicza:

• Matematyka - Przemysław Łysiak.
  • Przedmioty przyrodnicze: Jarosław Zając, Katarzyna Magdziarz.

Cześć językowa:

• Język angielski poziom podstawowy: Przemysław Łysiak