• Odwiedziło nas: 2060257

KONCERTOWY ZAWRÓT GŁOWY

26 kwietnia 2016r. w naszej szkole gościł zespół muzyków z Łódzkiego Biura Koncertowego „Wirtuoz”. Artyści podczas koncertu prezentowali różne instrumenty perkusyjne m.in: kat, tamburyno, kabaza, kij deszczowy, płyta burzowa, gruszka. Uczniowie mieli możliwość poznania brzmienia tych instrumentów w różnych utworach muzycznych. Muzycy wykonywali: „Marsz turecki”, „Taniec z szablami”, „Mamma mia”, motyw z „Star Wars” i „High schyl musical” i inne. Zachęcali uczniów do udziału w konkursach i zabawach. Uczniowie klas młodszych wspólnie z muzykami stworzyli mini orkiestrę i wykonali utwór muzyczny. Podczas koncertu panowała miła i radosna atmosfera. Występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie przeżyli niesamowitą przygodę z muzyką.

Beata Mazurek