• Odwiedziło nas: 2060282

XIV Powiatowy Konkurs Twórczości „Moja Mała Ojczyzna” rozstrzygnięty

Dnia 18 maja 2016r. zostały ogłoszone wyniki  XIV Powiatowego Konkursu Twórczości „Moja  Mała Ojczyzna”. Lista nagrodzonych i wyróżnionych została  zamieszczona na stronieinternetowej spnielisz.edupage.org przez organizatora konkursu. Nasi uczniowie znaleźli się również w tym zaszczytnym  gronie.
W kategorii utwór literacki nagrody i wyróżnienia przyznano w dwóch przedziałach  wiekowych:

• kl. I – III:wyróżnienie -Anna Szczerba, opiekun p. R. Duda
  • gimnazjum:nagrody - Magdalena Wiśniewska, Ilona Szkołut – opiekun p. M. Szymanek,

Wkategorii fotografia:

• kl. IV – VI:   wyróżnienie - Krystian Matwiej, opiekun p. M. Szymanek,
  • gimnazjum: nagrody –Klaudia Chmielewska,  Natalia Krzyszczak,  Anna Latawiec oraz wyróżnienie-  Ilona Szkołut opiekun p. M. Szymanek.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 30 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej
 im. Jana Króla w Nieliszu. GRATULUJEMY !

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pracami tych osób.  Zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce: Kącik literacki. Malownicze i niezwykle ciekawe zdjęcia, obrazujące piękno naszych  okolic i przyrody, będziecie mogli obejrzeć w galerii. Wkrótce relacja zdjęciowa z uroczystości wręczenia dyplomów i nagród.

Renata Duda