• Odwiedziło nas: 2060308

W-F z klasą

Certyfikat dla Publicznego Gimnazjum w Sułowie za udział w programie „WF z Klasą”

„WF z Klasą” to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu
i Turystyki
. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji...

Blog nauczycieli z Sułowa w ramach programu "W-f z klasą"

Blog nauczycieli z Sułowa

Blog prowadzą: Pan Mariusz Łoś, Pani Małgorzata Szymanek, Pani Marta Misiarz oraz uczniowie gimnazjum

Dyplom za udział w edycji pilotażowej programu „WF Z KLASĄ”

Publiczne Gimnazjum w Sułowie otrzymało dyplom za udział w edycji pilotażowej programu „WF Z KLASĄ”. W semestrze letnim roku szkolnego 2013/14, jako pełnoprawny uczestnik programu, nasza szkoła zgłosiła chęć realizacji następujących zadań, które będą dokumentowane na blogu:

1. więcej o: Dyplom za udział w edycji pilotażowej programu „WF Z KLASĄ”